Jak przyciagnac klientow do hotelu

Jak przyciagnac klientow do hotelu

Kuredu Island Resort, Malediwy

Z ponad 3 kilometrów od pięknych białych plaż, lagun seledyn plus dzielnicy zidentyfikowane za rybami, zaledwie 40 minut lotu przez wodnosamolotów, co oddziela cię od ekstrawaganckich trzygwiazdkowym oceniono Noclegi odwrotu, który jest ośrodek Kuredu Island. Kuredu jest umieszczony na północnej rafie na atolu Lhaviyani.torus triathlon team

Jeśli wziąć przyjemność w sportach wodnych, a następnie może to być idealne miejsce, aby być. Działania takie jak nurkowanie czy nurkowanie jest dopasowanie do ogromnych jeszcze płytkich lagunach. Kluczem ośrodek oferuje zdumiewający kilof 6 barów i 7 restauracji daje możliwość, aby zjeść w stylu z różnych kuchni z całego świata. Jeśli szukasz rozrywki, a następnie upewnij się, ubrać się w eleganckiej i modnej odzieży, a prawdopodobieństwo jest, że jest upoważniony do tych witryn.

Wyspa składa się z dwóch ośrodków wraz z czterech pokojach odmiany, pierwsza jest ekstrawagancka Sangu Resort, który jest elegancki hotel butikowy. Ma indywidualny recepcja, bar oraz restauracja tylko dla gości, które są przebywających w ośrodku Sangu Water Villas. Kuredu Island na Malediwach prezentuje również domki plażowe i domki plażowe.

Ośrodek Kuredu Island zawiera 370 pokoi, które wyposażone są w / c, i są wyposażone. Są one dodatkowo zawierać wszystkich udogodnień można założyć z dowolnego Elite Resort Hotel Plus drewnianej werandzie w tym krzesła. W przeciwieństwie do większości hoteli, nie dostać telly, ale potem znowu na tak malownicze położenie, dlaczego trzeba jeden? The Beach Villas są wyjątkowo otwarte w porównaniu i wyposażone są lepsze. Jeśli przebywają w jednym z domków ogrodowych i plażowych to te są bardzo umiarkowanie meble z rattanu i otwartym powietrzu łazienki. W Sangu Water Villas są umieszczone nad wodą i obejmuje swoją osobistą ograniczone taras do opalania przez kroki w dół do laguny. Jeśli wybierasz się na miesiąc miodowy to nie patrzeć dalej do przyjęcia dostawy butelką wina musującego i kosz owoców.

Kuredu Resort Malediwy

Artykuł napisany przez: