Remont dworku zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytkow

Remont dworku zgodnie z zaleceniami konserwatora zabytkow

Hotel Ambiance – Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Definiujemy atmosferę w nastroju lub atmosfery, które spotykamy w określonym miejscu w określonym momencie czasu. Atmosfera w tym kontekście, jest to bardzo ważny aspekt hotelu doświadczenie. To naprawdę nie jest coś, goście zobaczyć, ale raczej coś, co jest odczuwalne, coś, co jest doświadczane.

Bez atmosfery, hotele będzie po prostu budynki z wieloma pokojami dla zakwaterowania-i nic więcej. Atmosfera pomaga przekształcić hotel z budynku z domków do domu z dala od domu, w zakładzie, gdzie goście mogą być żywy i dobrze. Atmosfera jest hotelowe charakter, istotne zarówno dla hotelowej znaku, jak również do korzystania z licznych mecenasów.

Weź Gravetye Manor Hotel, na przykład. Jest to chyba jeden z większości hoteli atmosferą wypełnione historii. Ten ogród hotel usytuowany w Anglii może nie być najbardziej ekstrawaganckie i spektakularne hoteli na świecie, ale jest wypełnione naturalną urodą i charakterem oferowanego przez ogrodzie hotelowym kamiennej konstrukcji i niezwykłym widokiem na okolicę angielskiej wsi. Jego niezmienny skład sprawia, że ??podróżujący wracać po więcej.

Innym doskonałym przykładem jest dach Lebua at State Tower, położony w samym sercu Bangkoku, Tajlandia. Z perspektywy jej piersiach widokiem na rozległym Bangkok miasta, to nic dziwnego, że wielu głosowało go jednym z najlepszych miejsc najbardziej otoczenia w Azji.

Widzisz, rzeczą jest to, że atmosfera jeden hotel nie musi być umieszczony w dowolnym miejscu w szczególności tak , aby symulować atmosferę. Jasne, jest otoczony bujnym gaje i tamtejsze ustawienie pomaga stworzyć wyjątkowo relaksujący nastrój, ale to zajmuje więcej niż lokalizacji, aby wyciągnąć go wyłączyć.

Jeśli chodzi o tworzenie tego doskonałą atmosferę, dobrze wyposażone pokoje, które uzupełniają hotelu żądany motyw lub znak jest zawsze duży plus.
Artykuł napisany przez: